Döküm Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatı

Döküm masa ayağı kalıbı ve imalatı konusunda müşterilerine profesyonel bir hizmet veren firmamız, yüksek kalite standartlarına uygun üretim teknolojisine sahiptir. Firmamız, döküm masa ayakları için ürün kalıbını çıkarıyor veya müşterimizin imalat taleplerine çözüm sunuyor. 

döküm masa ayağı kalıbı ve imalatı

Plastik Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatı

Plastik masa ayağı kalıbı üretiminde enjeksiyon yöntemi uygulanmaktadır. Belirli sıcaklıklarda erimiş plastiğin, üretimi gerçekleştirilen kalıba enjekte edilmesi suretiyle yapılan plastik masa ayağı kalıpları, istenilen ölçülerdeki parçalara uygun olarak imal edilmektedir. Plastik parçalar için en sık kullanılan enjeksiyon yöntemi, hızlı, ekonomik ve istenilen hassasiyette parça üretimini mümkün kılar. Plastik malzemeler ise hem uygun maliyetli hammaddeler, hem de istenilen yüzey kalitesini sağlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarım uzmanlarımız, gereksinimlerinize uygun plastik masa ayağı kalıbı üretebildiği gibi; müşterinin talebine göre bu ürünlerin imalatını da gerçekleştirmektedir. 

Alüminyum Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatı

Alüminyum enjeksiyon kalıplama yöntemiyle üretilen alüminyum masa ayakları, dayanıklı, estetik, uzun ömürlü ve ekonomik bir malzemedir. Alüminyum kalıp enjeksiyon ile kısa sürede pek çok adet parça üretimi mümkün olabilmektedir. Eritilmiş alüminyum malzeme, basınç altında kalıp içerisine itilir, ardından soğutulur ve kalıptan çıkartılır. Müşterilerimiz, ister sadece alüminyum masa ayağı kalıbı, ister alüminyum masa ayağı imalatı konusunda bizden hizmet alabilir. 

Zamak Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatı

Kalıplar, tahmin edileceği üzere geri dönüşü olmayan ve maliyetli yatırımlardır. Bu nedenle doğru çözümleri belirlemek, gerek paradan gerekse zamandan avantaj elde etmenizi sağlar. Tam teçhizatlı kalıp ve üretim merkezimizde, işinde uzman tasarım ve kalıp uzmanlarımızla Zamak döküm masa ayağı kalıbı ve imalatı taleplerinize çözüm sunuyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız, profesyonel bilgisayar yazılımları ile kalıp sürecine geçmeden önce, üretimi talep edilen parçaların ve kalıpların 3 boyutlu modellemesini yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin onayına sunmaktadır. Dikkatle ve titizlikle yürütülen kalıp sürecinin tüm aşamalarında müşterilerimizin isteklerini dinliyor, en uygun çözümleri sunuyoruz.

Döküm Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatı Fiyatları

Döküm masa ayağı kalıbı ve imalat fiyatları, talep edilen üretim sürecinin detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Yalnızca kalıp üretimi veya son tüketiciye sunulacak olan ürünlerin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Talep edilen hizmete göre kalıp ve imalat fiyatlarında farklılıklar söz konusu olmaktadır. Kalıbın ölçüleri, ürünün hammadde cinsi (plastik, alüminyum veya zamak), vb. pek çok kriter, masa ayağı kalıbı fiyatlarını ve masa ayağı imalatı fiyatlarını değiştirmektedir. Bu konuda net bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Döküm Masa Ayağı Kalıbı ve İmalatında Neden Berk Zamak Döküm’ü Tercih Etmelisiniz?

  • Ekibimiz, 3 boyutlu çizimi veya teknik çizimi paylaşılan masa ayağı ve diğer parçalar için yalnızca 24 saat içerisinde fiyat teklifi sunmaktadır.
  • Sektörde 20 yılı aşkın süredir kazandığımız deneyimler, özel kalıp ve imalat taleplerinizin hızla çözüme kavuşması için yeterlidir ve mühendislerimiz, sektörün gerektirdiği teknolojileri yakından takip etmektedir.
  • Yüksek teknolojik alt yapılı kalıphanemizde, tüm kalıp üretim taleplerini 4 hafta gibi kısa bir sürede, prototip üretim süreci ise 2 hafta gibi bir sürede gerçekleştirilmektedir.
  • Müşterilerimiz için üretimini gerçekleştirdiğimiz kalıplar için döküm sonrası geliştirme ve destek sunuyoruz.
Bize Ulaşın
HEMEN ARA