Hakkımızda

Berk'i Keşfet

BERK ZAMAK KALIP VE DÖKÜM Ltd. Şti., 20 yılı aşkın iş deneyimi ile müşteriye özel kalıp ve döküm hizmeti vermektedir.

1992 yılında kurulan berk metal alüminyum ve zamak basınçlı döküm makinaların üretimi ile döküm sektörüne ilk adımı atmıştır. 1998 yılında dökümhanesini kurarak alüminyum ve zamak alaşımlardan basınçlı döküm yöntemiyle parça üretimine başlamıştır. 2002 yılında ilk CNC makinesini alarak kalıp üretimine başlamıştır. Üretilen parçalar ve kalıplar, başta Almanya olmak üzere ABD, İngiltere, İtalya ve Rusya’ya ihraç edilmektedir.

Üretim Parkuru
3D çizimlerin CNC ile hayata geçtiği, döküm makineleri ile seri üretimimizin gerçekleştiği ve yüzey işlemleri ile son halinin verildiği parkur.
CNC Parkuru
Tamamen bilgisayar destekli CNCler ile dolu bir kalıphaneden oluşan sistemimizi, sadece kalıp üretiminde kullanmayıp aynı zamanda parçaların son halini verirken işleme merkezi olarak kullanıyoruz
Makine Parkuru
Müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebilmek için 1 gramdan 5 kilograma kadar olan zamak döküm parçalarını 20-200 ton sıcak kamara metal enjeksiyonda, 1 gramdan 5 kilograma kadar olan alüminyum döküm parçalarını 200-600 ton soğuk kamara metal enjeksiyonlarda üretiyoruz.
HEMEN ARA