Zamak Menteşe

Zaman menteşe, geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Son derece sağlam olan zamak menteşe, kapı ve pencerelerde kullanılmaktadır. Aç kapa mekanizmalı olarak üretim yapan Berk Zamak Döküm, ürettiği malzemenin kullanışlılığı ile göz doldurmaktadır. Farklı kullanım alanlarına ve özelliklerine göre kullanıcıların seçim şansı bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre zamak menteşe boyutları değişiklik göstermektedir.

Zamak Menteşe

Evde sıkça kullanılan zamak, çekmece ve dolap gibi alanlarda tercih edilmektedir. Modern tasarım özelliklerine sahip olan zamak menteşe, ayarlı ve krom olarak talep görmektedir. Aynı zamanda son dönemlerde sıkça siyah renge sahip zamak menteşe satın alınmaktadır. Farklı ebatlar üzerinden zamak menteşe seçimi yapılabilmektedir. Büyük, orta ve küçük zamak menteşe bulunmaktadır.

Zamak Menteşe Kullanımı

Panjur ve dolap eşyalarında kullanılan zamak, farklı parçaları birleştirmek için tercih edilmektedir. Geniş ürün skalasında satışa sunan Berk Zamak Döküm, oda kapısı ve mobilyalar için de zamak menteşe üretimine yer vermektedir. Ürün çeşitliliğinden faydalanan kullanıcılar, son derece sağlam zamak menteşelerin sahibi olmaktadır.

Tasarım ve mekanizma olarak son derece işlevsel olan zamak menteşe, frenli yapısı sayesinde birçok alanda tercih edilmektedir. Kolay bir şekilde montajı yapılmakta olup modelden modele birleşme özellikleri farklılık göstermektedir. Adeta şekil ve tasarımları ile hayatı kurtarmaktadır. İhtiyaçlara ve zevklere uygun zamak menteşe seçimi yapılmaktadır. Kapı, pencere, dolap ve çekmece gibi kullanım alanları bulunmaktadır.

Berk Zamak Döküm Avantajlı Zamak Menteşe Modelleri

Uygun boyutta seçimi yapılan zamak menteşe, montaj ve kullanım açısından büyük fayda sağlamaktadır. Okul, ev ve kafeterya gibi farklı alanlarda, işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda tasarımı ile göz doldurmaktadır. Stil sahibi bir mekan dizayn etmek isteyenler, Berk Zamak Döküm ürünlerini tercih etmektedir.

Şık duruşa sahip olan zamak menteşe, paket olarak satışa sunulmaktadır. Zamak menteşe kullanımı ile birlikte küçük kutuların açılıp kapanması sağlanmaktadır. Kolay açılıp kapanmanın yanı sıra güvenliği de üst düzey tutmaktadır. Kapakların yavaş şekilde kapanmasını sağlayacağından, çarpma gibi durumların önüne geçilmektedir. Aynı zamanda suyla teması olan yerlerde, paslanma yapmamaktadır.

Zamak Menteşe Çeşitleri

2 farklı parçada açma ve kapama görevlerinin yerine getirilmesi için birleştiren zamak menteşe, geniş ürün yelpazesinde satışa sunulmaktadır. Farklı boy ve ürün çeşitlerinden faydalanarak kullanım alanlarına uygun tercihler yapılmaktadır. Yaylı ve çift taraflı ürün çeşitleri ile birlikte kullanılan zamak menteşe, oda kapılarının kolay bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Son derece sağlam olan zamak menteşe, uzun yıllar kullanılmaktadır. Farklı renklerden faydalanan kullanıcılar, zamak menteşenin görünmesini istemedikleri durumlarda gizli ürün modellerini tercih etmektedir. Fonksiyonel özellikler sergileyen zamak menteşe, neredeyse bütün sektörde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kilitli, ayarlanabilir ve bas aç gibi zamak menteşe çeşitleri bulunmaktadır.

Zamak Menteşe Fiyatları

Uzun süre kullanılan zamak menteşe, sahip olduğu mekanik sistem ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Berk Zamak Döküm ürün modellerini tek ve paket olarak satışa sunmaktadır. Zamak menteşe fiyatları belirlenirken ürün modelleri ve sahip olduğu özellikler göz önüne alınmaktadır. Çelik ve krom olarak üretilen zamak menteşe, uzun ömürlü olmaktadır.

Uygun fiyatlı zamak menteşe ürünlerine Berk Zamak Döküm ile ulaşılmaktadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun zamak menteşe modelleri bulunmaktadır. Belli bir alan için özel olarak imal edilen zamak alaşımı özel fiyatlandırmaya tabii olmaktadır. Zamak menteşe modellerinin çalışma sistemleri ve görünümleri değişiklik göstermektedir.

Zamak Menteşe Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zamak menteşe satın alırken ürünlerin toplam yük kapasitesi, metrik ölçüsü ve uygulanacak yüzeyin fiziksel yapısı gerekmektedir. Klasik yaylı zamak menteşe ile sineklik yaylı zamak menteşe farklılık göstermektedir. Sıra dışı, şık ve zarif bir görünüm önemliyse, ferforje zamak menteşe modelleri önerilmektedir.

Geleneksel ve klasik görünüme sahip olan alanlarda, zamak menteşe tamamlayıcı bir aksesuar görevini görmektedir. Kullanım alanlarını her geçen gün zenginleştiren zamak menteşe, iki farklı üniteyi birbirine entegre etmektedir. Uygulama alanlarına kuvvetli bir şekilde tutturulan zamak menteşe, uzun ömürlü bir kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Açılma ve kapanma sırasında oluşabilecek gevşemeler zamak menteşe ile engellenmektedir.

Berk Zamak Döküm Her Mobilyaya Uygun Zamak Menteşe

Eşyaların çeşitlenmesi ve ihtiyaçların farklı bir hale gelmesi ile birlikte kullanılan zamak menteşe çeşitleri artmaktadır. Rahat bir kapanma etkisi veren zamak menteşe, mobilyaların hasar görmesini önlemektedir. Ev dekorasyonu yapılırken zamak menteşelerin işlevsel olması kadar estetik bir görünüme sahip olmasına da dikkat edilmektedir.

Dolaplarda kullanılabilen gömme zamak menteşe, eşyaların çerçevesine takılmaktadır. Tercih edilen zamak menteşe ürünleri ile birlikte ev dekorasyonu nitelikli bir şekilde tamamlanmaktadır. Hayatı kolaylaştıran bir etkiye sahip olan zamak menteşe, geliştirilmiş özelliklere sahip olmaktadır. Aynı zamanda insan yaşamının olduğu her yerde avantajlı kullanım sunmaktadır. Uygulanan yüzeyi tamamen kavramakta olup bölgenin sabit bir şekilde kalmasını sağlamaktadır.

Zamak Menteşe Özellikleri

Her sistemde ve alanda zamak menteşe kullanılmaktadır. Kullanımı bu denli yaygın olduğundan, çeşit olarak da son derece zengin olmaktadır. Kullanım alanları daha çok mobilyaların kenar kapakları olmakla birlikte ayrılabilen dolaplarda da kullanımına rastlanmaktadır. Son derece sağlam zamak menteşe, mobilya kapılarında tercih edilmektedir.

Kolayca monte edilen zamak menteşe, zahmetsizce ayarlanmaktadır. Berk Zamak Döküm en yüksek kalite ile birlikte sofistike montaj ve ayar sunmaktadır. Yüksek korozyon direnci sağlayan zamak menteşe, uygun fiyatlardan Berk Zamak Döküm'den satın alınmaktadır. Basit bir kutu bile zamak menteşe kullanımı ile işlevsel hale getirilebilmektedir.

Zamak Menteşe Kurulumu

Üzerinde sabit vidanın bulunduğu zamak menteşe, kısa süre içerisinde kurulmaktadır. Aynı zamanda vida kullanılarak kapakların ileriye ve geriye doğru birkaç milim hareket etmesi sağlanmaktadır. Böylece kullanılan mobilya kapağının ayarlanması yapılmaktadır. Büyük ve kaba bir görünümden uzak durmak için sektörde yaygın olarak, olarak kullanılan minimal zamak menteşe tercih edilmektedir.

Takıldığı yere hareket imkanı sağlayan zamak menteşe, hareket eden iki parçadan oluşmaktadır. Dünya standartları gözetilerek zaman menteşe üretimi, Berk Zamak Döküm Menteşe tarafından yapılmaktadır. Zamk menteşelerde belirtilen yüklenme değerleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda yüklenme değerleri laboratuvar koşulları altında belirlenmektedir. Daha fazla yaşam kalitesi için zamak menteşe kullanılmaktadır. Yönsüz zamak menteşe hem sağ, hem de sol taraf için uygun olmaktadır.

Bize Ulaşın
HEMEN ARA